898-18MMX55M BOX
5S-898-18MMX55M BOX
898-18MMX55M BOX
TAPE FILAMENT 18MM X 55M
Product Description
| Series: | Scotch? 898 |
| Carrier: | 0.0066 (6.6 mils |
| Thickness: | 0.168mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 0.71 (18.00mm) |